Urlop w dniach 8.06 do 23.06 wysyłki nie będą realizowane

 

 

Drukuj

BARBIERI SZAMPON DO BRODY SHAMPOO BARBA 250ML

66,90 zł
ilość

 

 

BARBIERI

 

ITALIANI

 

SHAMPOO BARBA
SZAMPON DO BRODY

 

- PRODUKT FABRYCZNIE NOWY -

 

Włoskie produkty Barbieri rodzą się z bezpośredniego doświadczenia i pasji do pracy ich twórcy. Od początku swojej działalności fryzjerskiej odczuwał on potrzebę korzystania z zabiegów, które dawały mu satysfakcjonujące wyniki; dzięki zaangażowaniu zespołu specjalistów z branży kosmetycznej opracowano produkty o bardzo specyficznych cechach.


W rzeczywistości włoskie produkty Barbieri zostały zaprojektowane jeden po drugim, tak aby zaspokoić wymagania stawiane barberom przez rzesze klientów. Doskonałe wyniki, jakie uzyskano doprowadziły do stworzenia formatu, z którego każdy klient może korzystać codziennie nawet w domu.


Tak narodziła się idea Barbieri Italiani: od powagi prawdziwego fryzjera i jego pasji do starożytnego rzemiosła.


Jest to gama produktów wykorzystujących naturalne składniki aktywne o skonsolidowanej skuteczności, które są w stanie dać profesjonalne wyniki każdemu dżentelmenowi, który naprawdę chce zadbać o swoją brodę.


Dziś każdy może w końcu uzyskać zabieg, który sprytnie łączy ciepło „warsztatu” z doświadczeniem prawdziwego rzemieślnika-fryzjera oraz wysoką jakością narzędzi pracy.

 

Szampon do Brody 250ml

 

Produkt pieniący się z dobrze dobranymi środkami powierzchniowo czynnymi, nadaje się do codziennej pielęgnacji brody. Olejek eteryczny z cajeput ma właściwości antyseptyczne i czyszczące, zawiera także olejek z drzewa herbacianego, który bogaty jest w składniki łagodzące. Szampon nadaje brodzie połysk i miękkość.

 

Zapach: esencja mentolu

 

Kluczowe sk ładniki: olejek Cajeput, Aloe Vera

 

ZASTOSOWANIE: Nakładać na mokrą brodę, a następnie masować i spłukać ciepłą wodą.

 

na życzenie faktura VAT