Urlop w dniach 8.06 do 23.06 wysyłki nie będą realizowane

 

 

Drukuj

BARBIERI LOTION PO GOLENIU CYTRUSOWY LOZIONE DOPO BARBA 375ML

89,90 zł
ilość

 

 

BARBIERI

 

ITALIANI

 

LOZIONE DOPO BARBA AGRUMI
LOTION PO GOLENIU CYTRUSOWY

 

- PRODUKT FABRYCZNIE NOWY -

 

Włoskie produkty Barbieri rodzą się z bezpośredniego doświadczenia i pasji do pracy ich twórcy. Od początku swojej działalności fryzjerskiej odczuwał on potrzebę korzystania z zabiegów, które dawały mu satysfakcjonujące wyniki; dzięki zaangażowaniu zespołu specjalistów z branży kosmetycznej opracowano produkty o bardzo specyficznych cechach.


W rzeczywistości włoskie produkty Barbieri zostały zaprojektowane jeden po drugim, tak aby zaspokoić wymagania stawiane barberom przez rzesze klientów. Doskonałe wyniki, jakie uzyskano doprowadziły do stworzenia formatu, z którego każdy klient może korzystać codziennie nawet w domu.


Tak narodziła się idea Barbieri Italiani: od powagi prawdziwego fryzjera i jego pasji do starożytnego rzemiosła.


Jest to gama produktów wykorzystujących naturalne składniki aktywne o skonsolidowanej skuteczności, które są w stanie dać profesjonalne wyniki każdemu dżentelmenowi, który naprawdę chce zadbać o swoją brodę.


Dziś każdy może w końcu uzyskać zabieg, który sprytnie łączy ciepło „warsztatu” z doświadczeniem prawdziwego rzemieślnika-fryzjera oraz wysoką jakością narzędzi pracy.

 

lotion po goleniu 400ml

 

Płyn na bazie alkoholu, odświeżający o działaniu antyseptycznym. Mentol daje przyjemne uczucie świeżości, a gliceryna odnawia elastyczność skóry. Przy codziennym stosowaniu skóra pozostaje wilgotna i oczyszczona.

 

ZAPACH:
AGRUMI DI SICILIA - Cytrus

 

Kluczowe składniki: gliceryna, menthol

 

ZASTOSOWANIE: Delikatnie wklep lotion w skórę opuszkami palców, w razie kontaktu ze wzrokiem przemyj czysta wodą.

 

na życzenie faktura VAT