Urlop w dniach 8.06 do 23.06 wysyłki nie będą realizowane

 

 

Drukuj

BARBIERI KREM PO GOLENIU DOPO BARBA IN CREMA 100ML

87,90 zł
ilość

 

 

BARBIERI

 

ITALIANI

 

DOPO BARBA IN CREMA
KREM PO GOLENIU

 

- PRODUKT FABRYCZNIE NOWY -

 

Włoskie produkty Barbieri rodzą się z bezpośredniego doświadczenia i pasji do pracy ich twórcy. Od początku swojej działalności fryzjerskiej odczuwał on potrzebę korzystania z zabiegów, które dawały mu satysfakcjonujące wyniki; dzięki zaangażowaniu zespołu specjalistów z branży kosmetycznej opracowano produkty o bardzo specyficznych cechach.


W rzeczywistości włoskie produkty Barbieri zostały zaprojektowane jeden po drugim, tak aby zaspokoić wymagania stawiane barberom przez rzesze klientów. Doskonałe wyniki, jakie uzyskano doprowadziły do stworzenia formatu, z którego każdy klient może korzystać codziennie nawet w domu.


Tak narodziła się idea Barbieri Italiani: od powagi prawdziwego fryzjera i jego pasji do starożytnego rzemiosła.


Jest to gama produktów wykorzystujących naturalne składniki aktywne o skonsolidowanej skuteczności, które są w stanie dać profesjonalne wyniki każdemu dżentelmenowi, który naprawdę chce zadbać o swoją brodę.


Dziś każdy może w końcu uzyskać zabieg, który sprytnie łączy ciepło „warsztatu” z doświadczeniem prawdziwego rzemieślnika-fryzjera oraz wysoką jakością narzędzi pracy.

 

Krem po goleniu 100ml

 

Krem po goleniu przywraca naturalne pH skórze. Zawartość aloesu oraz olejów roślinnych zapewnia skórze efekt kojący i wyciszający. Zmniejsza podrażnienia. Produkt bezalkoholowy. Idealny dla skóry wrażliwej.

 

DO WYBORY ZAPACH:


Cytrus
Bergamotka

 

ZASTOSOWANIE: Delikatnie, opuszkami palców wmasuj krem w skórę. Produkt do użytku zewnętrznego

 

PO DOKONANIU ZAKUPÓW PROSIMY O INFORMACJĘ MAILEM JAKI ZAPACH ZOSTAŁ WYBRANY PRZEZ PAŃSTWA

 

na życzenie faktura VAT