Urlop w dniach 8.06 do 23.06 wysyłki nie będą realizowane

 

 

Drukuj

WELLA TONER DO WŁOSÓW ROZJAŚNIANYCH ROZJAŚNIACZEM BLONDORPLEX /81 60ML

45,90 zł
ilość

WELLA

 

PROFESSIONALS

 

BLONDORPLEX

KOLOR: /81

 

- PRODUKT ORYGINALNY -

 

toner do włosów rozjaśnianych rozjaśniaczem blondorplex /81 60ml

 

 

BlondorPlex Cream Toner w odcieniu /81 Pale Silver do ekspresowego tonowania wyłącznie włosów rozjaśnianych rozjaśniaczem.

 

Jest Idealny do neutralizowania odcienia pomarańczowego lub uzyskiwania lodowatochłodnych tonacji na poziomach jaśniejszych.

 

Jego formuła przeznaczona do ekspresowego tonowania i dopełnienia wszystkich usług rozjaśniania, została połączona z technologią Plex, aby redukować łamliwość włosów nawet do 90%*.

 

Dzięki temu uzyskasz harmonijne efekty blond.

 

Cechy i zalety:

idealny do neutralizowania odcienia pomarańczowego lub uzyskiwania lodowatochłodnych tonacji na poziomach jaśniejszych
umożliwia tonowanie blondu w zaledwie 5 minut
neutralizuje niepożądane ciepłe i miedziane odcienie
zmniejsza łamliwość włosów nawet do 90%*, dając błyszczący i zdrowo wyglądający blond

 

*Testy instrumentalne, za pomocą których dokonano pomiaru odporności przy czesaniu po użyciu rozjaśniacza BlondorPlex + BlondorPlex Permanent Cream Toner vs. sam rozjaśniacz BlondorPlex

 

ZASTOSOWANIE:

 

Ekspresowe tonowanie:
Po zabiegu rozjaśniania umyj włosy szamponem i wykonaj pielęgnację pozabiegową (aby dodatkowo wzmocnić wiązania, po spłukaniu BlondorPlex użyj WellaPlex No 2.).
Połącz toner w proporcji 1:2 z Welloxonem 1,9%. Przy użyciu aplikatora nałóż toner na zwilżone włosy, od nasady aż po końce. Rozczesz. Aktywuj przez 5 minut. Następnie spłucz włosy i delikatnie umyj je szamponem do włosów farbowanych ColorMotion+ oraz nałóż na 30 sekund Express Post-Color.

 

Ekspresowe tonowanie i rozjaśnianie naturalnego koloru bazowego:
Po zabiegu rozjaśniania umyj włosy szamponem i wykonaj pielęgnację pozabiegową (aby dodatkowo wzmocnić wiązania, po spłukaniu BlondorPlex użyj WellaPlex No 2.).
Połącz toner w proporcji 1:2 z Welloxonem 4%. Przy użyciu aplikatora nałóż toner na zwilżone włosy, od nasady aż po końce. Rozczesz. Aktywuj przez 5 minut. Następnie spłucz włosy i delikatnie umyj je szamponem do włosów farbowanych ColorMotion+ oraz nałóż na 30 sekund Express Post-Color.

 

Uwaga: Wydłużenie czasu aktywacji powyżej 5 minut spowoduje dodatkową neutralizację, a efekty mogą wydawać się wówczas głębsze i bardziej nasycone.

 

na życzenie faktura VAT

 

Składniki: Aqua/Water/Eau, Propylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Sodium Sulfate, Ammonium Sulfate, Ammonia, Malic Acid, Dicetyl Phosphate, Parfum/Fragrance, Ceteth-10 Phosphate, Steareth-200, Sodium Sulfite, Ascorbic Acid, Sodium Hydroxide, Toluene-2,5-Diamine Sulfate, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Resorcinol, 2-Amino-4-Hydroxyethylaminoanisole Sulfate, Hydroxyethyl-3,4-Methylenedioxyaniline HCl, m-Aminophenol