Drukuj
WELLA_SHAIRA_COL_4e1eefd19bb55.jpg

WELLA SAHIRA COLOR PROFESJONALNA SUSZARKA

329,99 zł
ilość

 

WELLA


PROFESSIONALS 

SAHIRA COLOR

PROFESJONALNA SUSZARKA FRYZJERSKA


 

- PRODUKT FABRYCZNIE NOWY -


Suszarka Sahira Color jest mocną suszarką do włosów o wysokiej wydajności przeznaczoną specjalnie na potrzeby włosów farbowanych. Dzięki swojej dużej wydajności i swoim właściwościom pielęgnacyjnym Sahira color nadaje się do każdego rodzaju włosów.
Więcej wilgoci i naturalny blask
Włosy farbowane są w dotyku często bardziej szorstkie niż włosy naturalne. Dodatkowo włosy farbowane często są matowe i pozbawione blasku.

Ale koniec z tym: jony przyciągają wilgoć z powietrza i tym samym chronią włosy przed wysuszeniem. Dla włosów farbowanych jest to szczególnie ważne i pozwala zachować ich naturalny blask.
Łatwe modelowanie dzięki technologii jonowej
Szczególnie w mało wilgotne dni elektryzowanie się włosów może prowadzić do "latających włosów" i utrudniać modelowanie. Problem ten występuje często w przydatku włosów bardzo delikatnych, uszkodzonych i również w przypadku włosów farbowanych.
Suszarka Sahira color zmniejsza , dzięki trwałej jonizacji powietrza, elektryzowanie się włosów i ułatwia dzięki temu ich modelowanie.
Bez rezygnacji z wydajności

Pielęgnacja i mocne suszenie mogą iść w parze. Suszarka Sahira color to dzięki dużym ilościom powietrza i dużej jego prędzkości.
Perfekcyjna regulacja temperatury
Cztery poziomy temperatury powietrza pozwalają na optymalne dopasowanie do jej sytułacji. Zintegrowane czujniki elektrycznie utrzymują wybraną temperaturę na tym samym poziomie. Naciśnięcie na "zimny przycisk" wystarczy i można natychmiast użyć zimnego powietrza.
Wskaźnik LED po obu stronach uchwytu (dla osób prawo - i lewo ręcznych) informuje o temperaturze.
Komfortowa obsługa urządzenia i długi "zimny przycisk"
Lubiane przez profesjonalistów: suszarka Sahira color oferuje Państwu dodatkowy sposób trzymania za rurkę wylotową chłodzoną powietrzem. Naciśnięcie w tej pozycji drugiego "zimnego przycisku" jest możliwe bez zmiany sposobu trzymania.

 

 

Suszarka wella Sahira color

Napięcie 220-240 V 50/60 Hz

moc 1680 - 2000 W

dwa stopnie nadmuchu

cztery poziomy temperatury

dwa "zimne przyciski"

ochrona przed przegrzaniem

wymiary 215mm X 90mm X 230mm

waga (bez kabla sieciowego) 620g

na życzenie wystawiam faktury VAT