Urlop w dniach 12.06 do 21.06 wysyłki nie będą realizowane

 

Drukuj

ABA GROUP PILNIK DO PAZNOKCI BEZPIECZNY PAKIET STANDARD BANAN 180/240 1SZT

1,89 zł
ilość

 

ABA GROUP

 

PILNIK DO PAZNOKCI

BANAN 180/240

 

- PRODUKT FABRYCZNIE NOWY -

 

Pilnik do paznokci Bezpieczny Pakiet Standard banan 180/240 Aba Group 1szt

 

Jednorazowe pilniki do paznokci Aba Group o gradacji 180/240, dedykowane do użytku profesjonalnego. Pilniki przeznaczone są do pracy z masą żelową i akrylową, zalecane do zabiegów wymagających efektywnego, a jednocześnie bezpiecznego opiłowywania, skracania, czy też do wstępnej obróbki paznokci.

 

180 jest najpopularniejszym wyborem wśród stylistek. Najbardziej wszechstronna gradacja z powodzeniem posłuży do skracania paznokci, opiłowywania i opracowywania masy hybrydowej, a także do wyrównywania masy żelowej.

 

240 to najdrobniejsza gradacja, rekomendowana do naturalnej płytki paznokcia. Delikatnie wygładzi wolny brzeg paznokcia i nada ostatecznego kształtu, bez obawy o rozdwojenie płytki. Dodatkowo, może posłużyć jako polerka, do zmatowienia paznokcia tuż przed nałożeniem produktów.

 

Pilniki Aba Group pakowane w „Bezpieczny Pakiet” to pewność, że podczas stylizacji zachowane zostały najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny, a pilnik nie został wcześniej wykorzystany. Artykuły ścierne produkowane są z najwyższej klasy materiałów pochodzących wyłącznie z terenów UE. Do produkcji są użyte nietoksyczne, przebadane dermatologicznie kleje. Pilniki pokryte są stearynianem, który zapobiega " zapychaniu się " pilnika podczas pracy.

 

Wszystkie wytwarzane produkty ścierne są oznaczone znakiem CE, znaczy to, że spełniają wszystkie wymagania dyrektyw unijnych jak również to, że zostały poddane stosownym procedurom oceny zgodności, zakończonym oceną pozytywną. Nie wykazują właściwości drażniących ani uczulających. zostało to przebadane laboratoryjnie i potwierdzone sprawozdaniem dermatologicznym.

 

na życzenie faktura VAT