Drukuj
WELLA_ROZJA__NIA_545b7eb466b3e.jpg

WELLA ROZJAŚNIACZ BLONDOR FREELIGHTS 400G

72,90 zł
ilość

 

WELLA


PROFESSIONALS

 

 

BLONDOR FREELIGHTS

ROZJAŚNIACZ


- PRODUKT FABRYCZNIE NOWY -


rozjaśniacz BLONDOR FREELIGHTS 400g

 

Blondor od Wella Professionals to najczęściej wybierany rozjaśniacz, który pozwala uzyskać idealnie czyste odcienie blondu. Nowość w portfolio marki Wella Professionals - Blondor Freelights prezentuje nowy wymiar blondu. Jednotonowy kolor zastępują wielowymiarowe naturalne odcienie blondu. Blondor Freelights gwarantuje rozjaśnienie oraz słoneczną stylizację bez użycia folii i innych separatorów, co sprawia, że koloryzacja jest nie tylko łatwiejsza i bardziej precyzyjna, ale również przyjemniejsza. Blondor Freelights współtworzył Josh Wood, globalny ambasador koloru Wella Professionals.

 

Blondor Freelights to zaawansowany technologicznie rozjaśniający system, który idealnie wpisuje się w najnowsze trendy i umożliwia stworzenie stylizacji inspirowanej fryzurą muśniętą słońcem, wiatrem i morską wodą. Koloryzacja z Blondor Freelights zapewnia naturalny, wielotonowy kolor włosów z delikatnie połyskującymi refleksami. Taki look to najlepszy sposób na zachowanie młodego, pełnego świeżości wyglądu przez cały rok.

 

Opatentowana formuła Blondor Freelights oparta jest na bazie dwóch głównych komponentów: białego rozjaśniającego pudru oraz developera o trzech różnych stopniach: 6%, 9% oraz 12%, który odżywia rozjaśniane włosy, jednocześnie nadając im zdrowy blask. Te dwa elementy tworzą system, który aktywuje polimery. Stanowią one podstawę formuły ACTIFUSE NETWORK. Dzięki swoim właściwościom - kremowej konsystencji, elastyczności oraz zwiększonej przyczepności sprawia ona, że aplikacja farby staje się dużo łatwiejsza. System ACTIFUSE umożliwia precyzyjne nałożenie masy rozjaśniającej na wybranych partiach włosów. Po nałożeniu masa nie zmienia swojego położenia - nie przemieszcza się i nie spływa, co umożliwia dokładną koloryzację bez folii. Spójną i elastyczną konsystencję można osiągnać dzięki połączeniu polimerów.

 

Farbowanie włosów z Blondor Freelights jest wykonywane przy użyciu nowowczesnej formy koloryzacji tzw. "freehand". Technika "wolnej ręki" pozwala na precyzyjną koloryzację bez folii i innych separatorów. Farbowane w ten sposób włosy zyskują naturalnie wyglądający efekt rozjaśnienia. Po koloryzacji odrost staje się niewidoczny. Z Blondor Freelights można osiągnąć delikatne refleksy z subtelnym przejściem od naturalnego koloru po jasne końce. Rezultaty rozjaśniania są już widoczne podczas procesu koloryzacji - to ułatwia dokonanie poprawek i ewentualne skorygowanie koloru. Blondor Freelights umożliwia rozjaśnienie aż o 7 tonów

 

Usługę koloryzacji włosów z Blondor Freelights można przeprowadzić tylko w profesjonalnych salonach fryzjerskich.

 

na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT