Drukuj

SCHWARZKOPF SZAMPON NAWILŻAJĄCY DO WŁOSÓW NORMALNYCH I SUCHYCH, ŁAMLIWYCH LUB KRĘCONYCH MOISTURE KICK 250ML

34,90 zł
ilość

 

 

SCHWARZKOPF

 

PROFESSIONAL

 

MOISTURE KICK

SZAMPON

 

- PRODUKT FABRYCZNIE NOWY -

 

 

WYBIERAMY CZYSTE DZIAŁANIE.
WYBIERAMY CZYSTE PIĘKNO.

Zmieniamy profesjonalną pielęgnację włosów na dobre. Wyznajemy ideę czystego piękna i wysocewydajnych produktów, które są wolne od kompromisów i pełne obietnic. Pracujemy z zaawansowaną, wegańską technologią, aby stworzyć formuły, które są pełne tego, co dobre i pozbawione tego, co niewłaściwe. Stosujemy zrównoważone opakowania i składniki, którym ufasz. Żadnych siarczanów, silikonów i parabenów, których nie używasz. Ponieważ się troszczymy, każdego dnia staramy się wzbudzać zaufanie naszych fryzjerów i konsumentów.

 

MOISTURE KICK GLICEROL PRZEZNACZONY DO:

 

WŁOSÓW NORMALNYCH I SUCHYCH

Gdy włosom brakuje nawilżenia, tracą także blask, elastyczność i sprężystość, trudniej się układają i mogą stać się łamliwe. Przesuszone włosy potrzebują szybkiej pielęgnacji, która dostarczy im niezbędnego nawilżenia, nada im elastyczność i długotrwały, zdrowy połysk. Bonacure Moisture Kick z Glicerolem przywraca równowagę i dostarcza optymalny poziom nawilżenia nawet najbardziej suchym włosom, aby nawet o 72%* zwiększyć ich podatność na układanie, połysk i wyeliminować elektryzowanie się. Aby uzyskać idealnie elastyczne, błyszczące, nawilżone włosy, pełne elastyczności i sprężystości

 

TECHNOLOGIA

Gliceryna przywraca równowagę poziomu nawilżenia włosów i skóry głowy, a w połączeniu z Technologią Stabilizującą Komórkę wygładza powierzchnię włosów i zapewnia elastyczność, łatwość układania, sprężystość i połysk każdego pasma. Pomaga utrzymać optymalny poziom nawilżenia

 

ZA TYM STOI NAUKA WEGAŃSKA KERATYNA:

Opracowana w celu uzupełnienia uszkodzonej kory. Poprzez odbudowę wewnętrznej struktury włosa przywraca mu siłę i elastyczność.

 

TECHNOLOGIA CELL EQUALIZER:

Zapewnia dodatkową pielęgnację wszystkich rodzajów włosów, naprawiając zewnętrzną warstwę każdego pasma, wypełniając luki strukturalne, przywracając elastyczność, zapewniając wytrzymałość i dodając blasku.

 

GLICEROL:

Zapewnia długotrwałe zrównoważone nawilżenie skóry głowy i włosów, wygładza ich powierzchnię i zapobiega odwodnieniu.

 

 

 

Szampon nawilżający do włosów normalnych i suchych, łamliwych lub kręconych 250ml

 

Formuła bez silikonów delikatnie oczyszcza włosy i skórę głowy, jednocześnie zapewniając im dodatkowe nawilżenie, aby zapobiec odwodnieniu i zapewnić lekką pielęgnację.

 

Formuła wzbogacona o Glicerynę pomaga przywrócić równowagę poziomu nawilżenia włosów

 

JAK TO DZIAŁA:

 

Delikatnie oczyszcza normalne i suche oraz teksturowane rodzaje włosów.

 

Formuła pomaga zachować optymalny poziom nawilżenia i uczucie lekkości włosów.

 

Pomaga zapobiegać odwodnieniu włosów.

 

ZASTOSOWANIE: Nałóż na mokre włosy. Wmasuj i dokładnie spłucz.

 

na życzenie faktura VAT

 

SPOSTRZEŻENIA EKSPERTÓW:
Technologie bezsiarczanowe charakteryzują się nieco zmniejszoną ilością piany, ale oczyszczają tak samo dobrze jak inne szampony.