Drukuj

NIOXIN MASKA OCHRONNA DEEP PROTECT DENSITY MASK 150ML

55,90 zł
ilość

 

NIOXIN

 

3D INTENSIVE

DEEP PROTECT DENSITY MASK

 

- PRODUKT FABRYCZNIE NOWY, ORYGINALNY -

 

 

"PRZERZEDZONE WŁOSY TO POWSZECHNY PROBLEM, KTÓRY DOTYKA 50% MĘŻCZYZN I KOBIET"

Wiele dostępnych rozwiązań służy jedynie kamuflowaniu problemu przerzedzających się i cienkich włosów. Podejście marki NIOXIN, inspirowane pielęgnacją skóry, jest zupełnie inne.
Innowacyjne technologie pozwalają uzyskać grubsze i pełne objętości włosy, aby można było cieszyć się na nowo odkrytą pewnością siebie.

 

INNOWACYJNA PIELĘGNACJA

INSPIROWANA PIELĘGNACJĄ SKÓRY TWARZY
Marka NIOXIN zaczerpnęła inspirację z luksusowej pielęgnacji skóry,
aby zaoferować zaawansowaną pielęgnację włosów przerzedzonych i cienkich. Jako przedłużenie skóry twarzy, skóra głowy wymaga analogicznej uwagi i pielęgnacji. Gama produktów NIOXIN opracowana została z myślą o wzmacnianiu, rewitalizacji i regeneracji włosów cienkich i delikatnych.

 

Ponieważ zdrowie skóry głowy warunkuje zdrowie włosów i zapewnia doskonałą podstawę do uzyskania grubszych i pełnych objętości włosów.

 

NIOXIN WALORY I KORZYŚCI

Skóra głowy, jako przedłużenie skóry twarzy, wymaga tej samej uwagi i równie troskliwej pielęgnacji. Innowacyjne, inspirowane pielęgnacją skóry podejście marki NIOXIN do problemu włosów przerzedzonych i cienkich, ma na celu wzmacnianie, rewitalizację i pielęgnowanie włosów u podstaw.

 

KOMPLEKSOWE I SPERSONALIZOWANE ROZWIĄZANIA 3D ZAPEWNIAJĄCE GRUBSZE I PEŁNE OBJĘTOŚCI WŁOSY

 

3 SYMPTOMY PRZERZEDZENIA WŁOSÓW
MARKA NIOXIN ZIDENTYFIKOWAŁA 3 SYMPTOMY ZWIĄZANE Z PRZERZEDZANIEM SIĘ WŁOSÓW

 

maska ochronna 150ml

 

maska Deep Protect Density umożliwia ochronę gęstości, zapewniając redukcję łamliwości włosów nawet o 97%. Sprawia, że włosy są dobrze odżywione, podatne na układanie i gładkie

 

technologia DensiPROTECT zawiera lekkie składniki odżywcze i wzmacnia włosy, aby przeciwdziałać ich uszkodzeniom

 

ZASTOSOWANIE: Stosuj, gdy zachodzi potrzeba, żeby odżywić i zregenerować włosy. Po umyciu włosów szamponem, równomiernie wetrzyj we włosy. Pozostaw na 3-5 minut, a następnie dokładnie spłucz

 

na życzenie faktura VAT