Drukuj
LONDA_OD__YWKA_W_5733640f7864f.jpg

LONDA ODŻYWKA W SPRAYU NAWILŻAJĄCA WŁOSY DEEP MOISTURE 250ML

28,90 zł
ilość

 

LONDA


PROFESSIONAL

DEEP MOISTURE

GŁĘBOKIE NAWILŻENIE

LEAVE-IN CONDITIONING SPRAY

 

- PRODUKT FABRYCZNIE NOWY -


NADSZEDŁ CZAS, BY ODKRYĆ SEKRET WSPANIAŁEGO WYGLĄDU WŁOSÓW

Sekret tkwi w pielęgnacji

Piękny wygląd włosów rozpoczyna się już przy myjce. Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia ze strzyżeniem, koloryzacją czy stylizacją, podstawowym elementem zadbanych włosów zawsze pozostanie profesjonalna pielęgnacja.

POCZUJ TO!

Prawdziwie luksusowe doznania w salonie zaczynają się od zapachu. Prestiżowe zapachy naszych produktów stanowią prawdziwą rozkosz dla zmysłów! Dzięki gamom produktów pielęgnacyjnych, koloryzacyjnych i stylizacyjnych Londa Professional, zarówno Ty, jak i Twoi klienci, będziecie rozpieszczani naszymi formułami, przeznaczonymi do profesjonalnego użytku wyłącznie w salonach.

ZA KAŻDĄ UMIEJĘTNOŚCIĄ STOI SEKRET

TECHNOLOGIA RADIALUX INSTANT MICRO-ION

W Londa Professional starannie opracowujemy nasze formuły po to, by dostarczać włosom harmonijną kompozycję składników odżywczych, nawilżających, stymulujących i wzmacniających, które zaspokajają ich potrzeby. Micro-Ions to dodatnio naładowane odżywcze molekuły, zawarte w naszej gamie pielęgnacyjnej. Molekuły te przyciągane są przez ujemnie naładowane zniszczone partie włosów, w których rozpraszane są elektrostatyki, zapewniające ich regenerację. Skutkuje to wygładzeniem powierzchni włosa, dzięki czemu lepiej odbija ona światło i w rezultacie włos zyskuje więcej połysku. Efekt ten potwierdzają testy laboratoryjne i oceny stylistów, jak również doświadczenia naszej ogromnej, międzynarodowej społeczności fryzjerów.
Po zastosowaniu produktów Londa Professional włosy momentalnie stają się niebywale gładkie w dotyku, zyskują wspaniały połysk i odnoszą inne, ważne dla nich korzyści. Na przykład gama Color Radiance wyraźnie intensyfikuje kolor włosów, a gama Volume błyskawicznie dodaje im objętości.


alt

TAJEMNICZY JĘZYK PROFESJONALNEJ PIELĘGNACJI

PREZENTUJEMY NOWY, PROFESJONALNY JĘZYK PIELĘGNACJI WŁOSÓW, KTÓRY SPRAWI, ŻE O WIELE ŁATWIEJ BĘDZIE WAM POLECAĆ KLIENTOM ODPOWIEDNIE ROZWIĄZANIA

Dwie kolorowe linie symbolizują korzyści, jakie zapewnia włosom produkt

Linia po lewej stronie jest prezentacją kodu kolorystycznego w każdym wariancie pielęgnacji
Linia po prawej stronie stanowi łatwy do zrozumienia graficzny symbol, który wyjaśnia rozwiązanie specyficznych potrzeb włosów u każdego klienta.


alt

SŁUCHAJ SWOICH WŁOSÓW

Sekret wspaniałego wyglądu włosów wyrażony został w formie dwóch kolorowych linii


alt

SEKRETY NASZYCH SKŁADNIKÓW

Opracowując naszą gamę, wybieraliśmy naturalne składniki, które pochodzą z całego świata. Na przykład inspiracją dla naszej linii Color

Radiance była marakuja i skórka z pomarańczy - składniki znane z właściwości antyoksydacyjnych. Nasza linia Visible Repair inspirowana była

przez migdał - składnik, który słynie z działania zmiękczającego oraz jedwab, który wygładza włókna włosowe i nadaje włosom połysk.

DEEP MOISTURE

alt

odżywka w sprayu Deep Moisture 250ml

błyskawicznie nawilża włosy suche

głęboko nawilża nawet bardzo przesuszone włosy

nadaje gładkość i ułatwia rozczesywanie

dodaje włosom połysku

zawiera miód oraz ekstrakt z mango

ZASTOSOWANIE: rozpyl na wilgotne włosy, nie spłukuj

na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT