Drukuj

BARBIERI SZKATUŁKA DO PIELĘGNACJI BRODY

299,99 zł
ilość

 

 

BARBIERI

 

ITALIANI

 

COFANETTO CURA DELLA BARBA
SZKATUŁKA DO PIELĘGNACJI BRODY

 

- PRODUKT FABRYCZNIE NOWY -

 

Włoskie produkty Barbieri rodzą się z bezpośredniego doświadczenia i pasji do pracy ich twórcy. Od początku swojej działalności fryzjerskiej odczuwał on potrzebę korzystania z zabiegów, które dawały mu satysfakcjonujące wyniki; dzięki zaangażowaniu zespołu specjalistów z branży kosmetycznej opracowano produkty o bardzo specyficznych cechach.


W rzeczywistości włoskie produkty Barbieri zostały zaprojektowane jeden po drugim, tak aby zaspokoić wymagania stawiane barberom przez rzesze klientów. Doskonałe wyniki, jakie uzyskano doprowadziły do stworzenia formatu, z którego każdy klient może korzystać codziennie nawet w domu.


Tak narodziła się idea Barbieri Italiani: od powagi prawdziwego fryzjera i jego pasji do starożytnego rzemiosła.


Jest to gama produktów wykorzystujących naturalne składniki aktywne o skonsolidowanej skuteczności, które są w stanie dać profesjonalne wyniki każdemu dżentelmenowi, który naprawdę chce zadbać o swoją brodę.


Dziś każdy może w końcu uzyskać zabieg, który sprytnie łączy ciepło „warsztatu” z doświadczeniem prawdziwego rzemieślnika-fryzjera oraz wysoką jakością narzędzi pracy.

 

Szkatułka do Pielęgnacji Brody

 

Wybierz najlepsze produkty do pielęgnacji brody dla mężczyzn. W tym smartboxie znajdziesz: szampon do brody, baslam nawilżający, olejek oraz profesjonalną szczotkę barberską.

 

Zestaw zawiera:
Szampon do brody 250 ml
Balsam do brody 100 ml
Olejek do brody 50 ml
Szczotka do pielęgnacji brody

 

na życzenie faktura VAT