Drukuj

BARBIERI LOTION PO GOLENIU LOZIONE DOPO BARBA AGRUMI 400ML

89,90 zł
ilość

 

 

BARBIERI

 

ITALIANI

 

LOZIONE DOPO BARBA AGRUMI
LOTION PO GOLENIU

 

- PRODUKT FABRYCZNIE NOWY -

 

Włoskie produkty Barbieri rodzą się z bezpośredniego doświadczenia i pasji do pracy ich twórcy. Od początku swojej działalności fryzjerskiej odczuwał on potrzebę korzystania z zabiegów, które dawały mu satysfakcjonujące wyniki; dzięki zaangażowaniu zespołu specjalistów z branży kosmetycznej opracowano produkty o bardzo specyficznych cechach.


W rzeczywistości włoskie produkty Barbieri zostały zaprojektowane jeden po drugim, tak aby zaspokoić wymagania stawiane barberom przez rzesze klientów. Doskonałe wyniki, jakie uzyskano doprowadziły do stworzenia formatu, z którego każdy klient może korzystać codziennie nawet w domu.


Tak narodziła się idea Barbieri Italiani: od powagi prawdziwego fryzjera i jego pasji do starożytnego rzemiosła.


Jest to gama produktów wykorzystujących naturalne składniki aktywne o skonsolidowanej skuteczności, które są w stanie dać profesjonalne wyniki każdemu dżentelmenowi, który naprawdę chce zadbać o swoją brodę.


Dziś każdy może w końcu uzyskać zabieg, który sprytnie łączy ciepło „warsztatu” z doświadczeniem prawdziwego rzemieślnika-fryzjera oraz wysoką jakością narzędzi pracy.

 

lotion po goleniu 400ml

 

Płyn na bazie alkoholu, odświeżający o działaniu antyseptycznym. Mentol daje przyjemne uczucie świeżości, a gliceryna odnawia elastyczność skóry. Przy codziennym stosowaniu skóra pozostaje wilgotna i oczyszczona.

 

DO WYBORY ZAPACH
Cytrus
Bergamotka
Orientalne przyprawy
Woda morska

 

Kluczowe składniki: gliceryna, menthol

 

ZASTOSOWANIE: Delikatnie wklep lotion w skórę opuszkami palców, w razie kontaktu ze wzrokiem przemyj czysta wodą.

 

PO DOKONANIU ZAKUPÓW PROSIMY O INFORMACJĘ MAILEM JAKI ZAPACH ZOSTAŁ WYBRANY PRZEZ PAŃSTWA

 

na życzenie faktura VAT