Drukuj

GA.MA STACJA PROSTUJĄCA LOKY BOX OXY ACTIVE

548,90 zł
ilość

 

GA.MA

 

ITALY PROFESSIONAL

 

STACJA PROSTUJĄCA

LOKY BOX OXY ACTIVE

 

- PRODUKT FABRYCZNIE NOWY -


Włoska marka GA.MA ITALY PROFESSIONAL od ponad 40 lat zajmuje się produkcją nowoczesnego sprzętu fryzjerskiego. Ich specjalnością są prostownice i suszarki, bogate w najnowsze technologie które sami wprowadzają na rynek. Oferta na te produkty jest wprost powalająca i nie bez powodu marka GA.MA ITALY ceniona jest nie tylko na rynku europejskim, jak również w Rosji czy też w południowej Ameryce. Aktualnie sprzedają swoje produkty do ponad 50 krajów z całego świata i posiadają swoje laboratoria we Włoszech, Argentynie i Chinach, wciąż pracując nad rozwojem dostępnego asortymentu. Wszystko po to, aby układnie i stylizacja włosów była dla użytkowników GA.MA wyłącznie przyjemnością.

 

 

 

Profesjonalna stacja prostująca marki GA.MA z regulacją temperatury aż do 250°C

 

Pływające płytki Tourmaline z technologią jonizującą TOURMALINE ION

 

Bardzo szerokie płytki - 60 x 90 mm

 

Regulacja temperatury do 250°C z LCD

 

ION PLUS - generator jonów

 

Technologia OXY ACTIVE - aktywny tlen

 

COLOUR LOCK - ochrona koloru włosów

 

Regulacja temperatury co 5 stopni

 

Technologia szybkiego nagrzewania QUICK HEAT

 

Technologia antybakteryjna cząstek srebra NANO SILVER ANTIBACTERICAL

 

Technologia ciągłego i równomiernego dogrzewania płytek IHT

 

3 metrowy i obrotowy kabel

 

Stacja umożliwiająca powieszenie na ścianę

 

Funkcja STAND BY - gdy prostownica znajduje się w stacji, urządzenie cały czas utrzymuje zadaną temperaturę nie pobierając przy tym dużej ilości energii

 

Automatyczne wyłączenie się urządzenia po 60 minut pracy ( nie dotyczy sytuacji, gdy prostownica jest w stacji )

 

Dodatkowe grzebienie na końcu płytek ( grzebienie można zdemontować z prostownicy )

 

Projektowana we Włoszech

 

System IHT - system który wyczuwa spadek temperatury płytek prostownicy i automatycznie dogrzewa je do zadanej temperatury nawet w trakcie prostowania włosów. Dzięki temu prostowanie włosów jest znacznie efektywniejsze i łatwiejsze.

 

OXY ACTIVE - technologia uwalnia aktywny tlen i jony, dzięki czemu doskonale domyka łuski włosów. Aktywny tlen zapewnia głębokie oczyszczenie włosów i skóry głowy oraz poprawia mikrokrążenie. Większy udział tlenu wzmacnia i odżywia włosy. Dodatkowa korzyść to działanie przeciwbakteryjne i przeciwgrzybiczne.

 

COLOUR LOCK - dzięki zastosowaniu OXY ACTIVE ( aktywny tlen ) łuski włosów zostają doskonale zamknięte. Jest to szczególnie ważne w przypadku włosów farbowanych, gdy chcemy, aby kolor utrzymywał się jak najdłużej. Podczas koloryzacji, kolor zostaje wprowadzony do wnętrza włosa. COLOUR LOCK domyka łuski włosów, dzięki czemu wprowadzony pigment utrzymuje się dłużej. Dodatkowo chroni przed działaniem czynników zewnętrznych ( np. promienie słoneczne, zanieczyszczenia atmosferyczne ) i zapewnia włosom lśniący i intensywny kolor.

 

na życzenie faktura VAT