Drukuj

GA.MA PROSTOWNICA CP1 NOVA 4D OZONE ION

309,90 zł
ilość

 

GA.MA

 

ITALY PROFESSIONAL

 

PROSTOWNICA

CP1 NOVA 4D OZONE ION

 

- PRODUKT FABRYCZNIE NOWY -


Włoska marka GA.MA ITALY PROFESSIONAL od ponad 40 lat zajmuje się produkcją nowoczesnego sprzętu fryzjerskiego. Ich specjalnością są prostownice i suszarki, bogate w najnowsze technologie które sami wprowadzają na rynek. Oferta na te produkty jest wprost powalająca i nie bez powodu marka GA.MA ITALY ceniona jest nie tylko na rynku europejskim, jak również w Rosji czy też w południowej Ameryce. Aktualnie sprzedają swoje produkty do ponad 50 krajów z całego świata i posiadają swoje laboratoria we Włoszech, Argentynie i Chinach, wciąż pracując nad rozwojem dostępnego asortymentu. Wszystko po to, aby układnie i stylizacja włosów była dla użytkowników GA.MA wyłącznie przyjemnością.

 

Prostownica do włosów z wyświetlaczem i generatorem ozonu

 

Płytki z technologią jonizującą TOURMALINE ION

 

Pływające płytki o szerokości 22 mm

 

ION PLUS - generator jonów

 

OZONE - generator ozonu

 

Regulacja temperatury do 230°C z LCD

 

Technologia szybkiego nagrzewania QUICK HEAT

 

Technologia antybakteryjna cząstek srebra NANO SILVER ANTIBACTERICAL

 

Technologia ciągłego i równomiernego dogrzewania płytek IHT

 

Nienagrzewające się końcówki obudowy

 

3 metrowy i obrotowy kabel

 

System IHT - system który wyczuwa spadek temperatury płytek prostownicy i automatycznie dogrzewa je do zadanej temperatury nawet w trakcie prostowania włosów. Dzięki temu prostowanie włosów jest znacznie efektywniejsze i łatwiejsze.

 

OZONE ION 4D Therapy - to nowa technologia, która łączy ze sobą jonizację oraz ozonoterapię Ozon3. Ozon jest nietrwałą 3-atomową cząsteczką tlemu, posiadającą silne właściwości antyseptyczne. Produkty GA.MA 4D Therapy wyposażone są w generator, który wytwarza ozon, dzięki czemu oczyszcza włosy od samej cebulki aż po ich końce. W skórze głowy ukryta jest sieć gęstych naczynek krwionośnych, które intensywnie wchłaniają emitowany przez urządzenie ozon. Ozon zwiększa natlenienie krwi i poprawia ukrwienie skóry głowy, dzięki czemu wzrasta kondycja włosów.
Już po pierwszym zastosowaniu produktu z technologią 4D Therpay sa widoczne efekty w postaci zdrowszych i silniejszych włosów.

 

Jakie korzyści daje technologia OZON 3 ION dla włosów?
Technologia 4D Therapy wyposażona w OZOn 3 ION została zaprojektowana dla użytkowników regularnie dbających o piękny i zdrowy wygląd swoich włosów. Badania pokazują, że regularne stosowanie produktów GA.MA z technologią 4D daje:
mocniejsze i zdrowsze włosy
naturalny połysk od nasady aż po same końcówki
ochronę antybakteryjną skóry głowy i włosów
efekt odmładzający ANTI-AGE

 

na życzenie faktura VAT