Drukuj
_SEBASTIAN_MASKA_52fb455ed726c.jpg

SEBASTIAN MASKA WZMACNIAJĄCA I REGENERUJĄCA WŁOSY PENETRAITT

199,90 zł
ilość

 

SEBASTIAN

 

PROFESSIONAL

 

 

PENETRAITT

LINIA WZMACNIAJĄCA I ODBUDOWUJĄCA

MASK
 


Sebastian to ekskluzywna marka inspirowana modą, skierowana do wymagających klientów, wyprzedzających panujące trendy

NASZE KREDO

Wierzymy, że nasza indywidualność jest tak barwna, że nie da się jej zawrzeć w jednym stylu. Właśnie dlatego nigdy nie stoimy w miejscu, tylko zawsze idziemy naprzód. Myśl z wyprzedzeniem, patrz dalej, przekraczaj normy i wznoś się ponad standardy. To daje niezliczoną ilość pomysłów na stylizację włosów.

Sebastian Professional
WHAT`S NEXT


- PRODUKT FABRYCZNIE NOWY -


FOUNDATION POPYT NA DOSKONAŁĄ PIELĘGNACJĘ - Doskonała pielęgnacja i tętniące życiem włosy to podstawa każdej stylizacji. Efekty działania szamponów i odżywek budują niebywałą bazę do stylizacji. Zainspirowane modą i jej czystą formą w dążeniu do doskonałości.

 

 

maska wzmacniająca i regenerująca włosy 500ml

 

aktywny system wnika we włosy i chroni je przed uszkodzeniami a także negatywnymi skutkami wykonanych zabiegów chemicznych oraz stylizacji "na gorąco"

 

wzmacnia włosy i sprawia, że są jedwabiście miękkie i gładkie w dotyku

 

chroni kolor włosów farbowanych

 

ZASTOSOWANIE: umyj włosy szamponem SEBASTIAN Penetraitt. Usuń nadmiar wody i rozprowadź maskę na włosach od nasady aż po końce, koncentrując się na najbardziej zniszczonych obszarach. Pozostaw na 2-3 minuty. Dokładnie spłucz. Produkt idealny do pielęgnacji zniszczonych, matowych i po zabiegach chemicznych włosów

 

na życzenie wystawiam fakturę VAT