Drukuj
SEBASTIAN_ELASTY_52bdacea63ec5.jpg

SEBASTIAN ELASTYCZNY, NIETŁUSTY FLUID STYLIXIR 150ML

87,90 zł
ilość

 

SEBASTIAN

 

PROFESSIONAL

 

 

FLOW

WYRAFINOWANE PRODUKTY

STYLIZACYJNO-PIELĘGNACYJNE

STYLIXIR


Sebastian to ekskluzywna marka inspirowana modą, skierowana do wymagających klientów, wyprzedzających panujące trendy

NASZE KREDO

Wierzymy, że nasza indywidualność jest tak barwna, że nie da się jej zawrzeć w jednym stylu. Właśnie dlatego nigdy nie stoimy w miejscu, tylko zawsze idziemy naprzód. Myśl z wyprzedzeniem, patrz dalej, przekraczaj normy i wznoś się ponad standardy. To daje niezliczoną ilość pomysłów na stylizację włosów.

Sebastian Professional
WHAT`S NEXT


- PRODUKT FABRYCZNIE NOWY -


Niezastąpione rozwiązanie dla włosów wymagających produktów stylizacyjnopielęgnacyjnych. Zainspirowane najbardziej luksusowymi, naturalnymi materiałami wykorzystywanymi w świecie mody. Delikatne jak kaszmir i jedwabiście gładkie w dotyku. Stylizują i jednocześnie delikatnie pielęgnują włosy.

 

 

elastyczny , nietłusty fluid do włosów 150ml

 

lekki, uniwersalny fluid do kreowania lekkich i pełnych ruchu stylizacji. Beztłuszczowa formuła produktu pozwala na stworzenie miękkiego i naturalnego stylu.

 

ZASTOSOWANIE: rozprowadź produkt na wilgotnych włosach. Dla efektu długotrwałego nawilżenia pozostaw produkt do naturalnego wyschnięcia. Stylizuj palcami dla uzyskania efektu pełnych ruchu fal. Wymodeluj włosy przy użyciu szczotki dla efektu naturalnej i zwiewnej fryzury o elastycznym utrwaleniu. Produkt odpowiedni jest dla każdego rodzaju włosów.

 

na życzenie wystawiam fakturę VAT