Drukuj

SCHWARZKOPF SZAMPON MICELARNY DO CZERWONYCH ODCIENI WŁOSÓW COLOR FREEZE Z PH 4.5 250ML

22,90 zł
ilość

 

SCHWARZKOPF

 

PROFESSIONAL

 

BC BONACURE
COLOR FREEZE Z PH 4.5
MICELLAR SHAMPOO

 

- PRODUKT FABRYCZNIE NOWY -

 

COLOR FREEZE Z PH 4.5
Linia stworzona do: włosów farbowanych i rozjaśnianych

Intensywne i wierne rzeczywistym kolory to klucz do udanej stylizacji. Dobry kolorysta dobierze odpowiednią mieszankę odcieni, dopasowanych do stylu i karnacji klienta. Uzyskanie odpowiedniego odcienia wymaga naprawdę nie lada umiejętności, przez co każdy chce, aby jego kolor pozostał niezmieniony przez jak najdłuższy okres czasu. To właśnie zadanie dla BC COLOR FREEZE Z pH 4.5. Nowa opatentowana Technologia ze Stabilizatorem pH 4.5 nie tylko zamyka łuskę włosów farbowanych, ale również zamyka pigmenty koloru głęboko we wnętrzu włosów dla zapewnienia doskonałych rezultatów koloryzacji.

 

Szampon Micelarny do czerwonych odcieni włosów 250ml

 

Co to jest:
Włosy mają naturalny kolor lub są farbowane, a klient pragnie zachować i podkreślić intensywność koloru.

 

Diagnoza (słuchanie i analiza):
Łagodnie, ale skutecznie oczyszcza włosy. Podkreśla odcienie czerwone. Wzmacnia strukturę włosów, przywracając im optymalny poziom pH 4,5 i zapobiegając blaknięciu włosów farbowanych.

 

Właściwości (implementacja):
Wzbogacony o czerwone pigmenty, ten pielęgnacyjny szampon podtrzymuje i podkreśla czerwone odcienie włosów farbowanych, nadając im intensywny połysk.

 

Działanie (nauka):
Należy założyć odpowiednie profesjonalne rękawice ochronne. Wmasować w mokre włosy. Pozostawić na 1-5 minut (zgodnie z pożądaną intensywnością). Spłukać. Powtórzyć w razie potrzeby. Dla uzyskania silniejszego efektu, stosować codziennie.

 

ZASTOSOWANIE: załóż rękawice ochronne, nałóz na mokre włosy, pozostaw na 1-5 minut (zgodnie z porządaną intensywnością), spłucz, powtórz jeśli to konieczne

 

Dodatkowe informacje:
Poziom pielęgnacji 1
Wartość pH 4.2 – 4.7

 

Rada eksperta:
Stosować co tydzień, by podkreślić intensywność czerwonych odcieni włosów lub częściej dla uzyskania silniejszych efektów. Aby uzyskać intensywne rezultaty na czerwonych odcieniach, szampon ten zawiera wysokie stężenie pigmentów. Należy stosować rękawice ochronne, by uniknąć poplamienia skóry

 

na życzenie faktura VAT