Drukuj

NIOXIN KURACJA PRZED KOLORYZACJĄ SCALP PROTECT SERUM 8ML

19,90 zł
ilość

 

NIOXIN

 

SCALP PROTECT SERUM

 

- PRODUKT FABRYCZNIE NOWY, ORYGINALNY -

 

INNOWACYJNA PIELĘGNACJA

 

Marka NIOXIN zaczerpnęła inspirację z luksusowej pielęgnacji skóry, aby zaoferować zaawansowaną pielęgnację włosów przerzedzonych i cienkich. Jako przedłużenie skóry twarzy, skóra głowy wymaga analogicznej uwagi i pielęgnacji. Gama produktów NIOXIN opracowana została z myślą o wzmacnianiu, rewitalizacji i regeneracji włosów cienkich i delikatnych. Ponieważ zdrowie skóry głowy warunkuje zdrowie włosów i zapewnia doskonałą podstawę do uzyskania grubszych i pełnych objętości włosów.

 

Skóra głowy, jako przedłużenie skóry twarzy, wymaga tej samej uwagi i równie troskliwej pielęgnacji. Innowacyjne, inspirowane pielęgnacją skóry podejście marki NIOXIN do problemu włosów przerzedzonych i cienkich, ma na celu wzmacnianie, rewitalizację i pielęgnowanie włosów u podstaw.

 

PRODUKTY DO SALONU WYŁĄCZNIE DO UŻYTKU PROFESJONALNEGO.

serum 8ml

 

NIOXIN Scalp Protect Serum to stosowany wyłącznie w salonie, przebadany dermatologicznie produkt, którego używa się przed zabiegiem koloryzacji. Jego formuła zawiera składniki przeciwdziałające podrażnieniom, które chronią skórę głowy podczas farbowania włosów. Redukuje łamliwość włosów u nasady nawet o 28%1.

 

TECHNOLOGIE
W serum wykorzystano technologię NioProtect. Formuła zawiera składniki, które chronią skórę głowy podczas utleniania, jakie zachodzi na skutek procesu koloryzacji. Działa na skórę głowy niczym rękawiczka, która chroni dłoń. Bezzapachową formułę Scalp Protect Serum przebadano w obecności dermatologa. Ma ona wartość pH zbliżoną do pH skóry głowy

 

ZASTOSOWANIE
Nałóż pojedynczą kropelkę co 2-3 cm na całej powierzchni skóry głowy i delikatnie wmasuj. Przed nałożeniem farby należy osuszyć wilgotną pozostałość.

 

na życzenie faktura VAT