Drukuj

NIOXIN 6 KURACJA DO WŁOSÓW ZNACZNIE PRZERZEDZONYCH PO ZABIEGACH CHEMICZNYCH 100ML

73,90 zł
ilość

 

NIOXIN
 

KURACJA SYSTEM 6:

DO WŁOSÓW ZNACZNIE PRZERZEDZONYCH PO ZABIEGACH CHEMICZNYCH

 

- PRODUKT FABRYCZNIE NOWY, ORYGINALNY -
INNOWACYJNA PIELĘGNACJA
 
Marka NIOXIN zaczerpnęła inspirację z luksusowej pielęgnacji skóry, aby zaoferować zaawansowaną pielęgnację włosów przerzedzonych i cienkich. Jako przedłużenie skóry twarzy, skóra głowy wymaga analogicznej uwagi i pielęgnacji. Gama produktów NIOXIN opracowana została z myślą o wzmacnianiu, rewitalizacji i regeneracji włosów cienkich i delikatnych. Ponieważ zdrowie skóry głowy warunkuje zdrowie włosów i zapewnia doskonałą podstawę do uzyskania grubszych i pełnych objętości włosów.
 
Skóra głowy, jako przedłużenie skóry twarzy, wymaga tej samej uwagi i równie troskliwej pielęgnacji. Innowacyjne, inspirowane pielęgnacją skóry podejście marki NIOXIN do problemu włosów przerzedzonych i cienkich, ma na celu wzmacnianie, rewitalizację i pielęgnowanie włosów u podstaw.
 

Kuracja Finalny etap. Nakładana na skórę głowy sprawia, że włosy stają się grubsze 100ml.

 

TECHNOLOGIA SCALP ACCESS DELIVERY 2.0: Pogrubia włosy i zawiera składniki zapewniające włosom ochronę przed promieniowaniem UV.

 

ZASTOSOWANIE: nałóż bezpośrednio na całą skórę głowy, delikatnie wmasuj w skórę, nie spłukuj, może powodować tymczasowe zaczerwienienie skóry, produkt przeznaczony do użytku codziennegona życzenie faktura VAT