Drukuj

NIOXIN 5 SZAMPON WŁOSY LEKKO PRZERZEDZONE PO ZABIEGACH CHEMICZNYCH 300ML

49,90 zł
ilość


NIOXIN

 

SZAMPON SYSTEM 5:

WŁOSY LEKKO PRZERZEDZONE PO ZABIEGACH CHEMICZNYCH

 

 

- PRODUKT FABRYCZNIE NOWY, ORYGINALNY -

 

 

INNOWACYJNA PIELĘGNACJA

 

Marka NIOXIN zaczerpnęła inspirację z luksusowej pielęgnacji skóry, aby zaoferować zaawansowaną pielęgnację włosów przerzedzonych i cienkich. Jako przedłużenie skóry twarzy, skóra głowy wymaga analogicznej uwagi i pielęgnacji. Gama produktów NIOXIN opracowana została z myślą o wzmacnianiu, rewitalizacji i regeneracji włosów cienkich i delikatnych. Ponieważ zdrowie skóry głowy warunkuje zdrowie włosów i zapewnia doskonałą podstawę do uzyskania grubszych i pełnych objętości włosów.

 

Skóra głowy, jako przedłużenie skóry twarzy, wymaga tej samej uwagi i równie troskliwej pielęgnacji. Innowacyjne, inspirowane pielęgnacją skóry podejście marki NIOXIN do problemu włosów przerzedzonych i cienkich, ma na celu wzmacnianie, rewitalizację i pielęgnowanie włosów u podstaw.

 

 

szampon oczyszczający skórę głowy: eliminuje sebum zatykające mieszki włosowe oraz kwasy tłuszczowe i zanieczyszczenia atmosferyczne osadzające się na włosach i skórze głowy 300ml

 

TECHNOLOGIA PRO-COLOR SHIELD: Eliminuje zatykające mieszki włosowe sebum oraz kwasy tłuszczowe i zanieczyszczenia atmosferyczne, a także chroni kolor.

 

ZASTOSOWANIE: Nałóż i delikatnie wmasuj w mokre włosy i skórę głowy. Spieniaj przez minutę, po czym dokładnie spłucz

 

na życzenie faktura VAT