Drukuj
NIOXIN_3_SZAMPON_514d776eb9b1e.jpg

NIOXIN 3 SZAMPON WŁ DELIKATNIE PRZERZEDZONE CIENKIE PO ZABIEGACH

109,90 zł
ilość

 

 

NIOXIN

 


SZAMPON SYSTEM 3:

WŁOSY NORMALNE LUB DELIKATNIE

PRZERZEDZONE,

CIENKIE, PO ZABIEGACH CHEMICZNYCH

 


- PRODUKT FABRYCZNIE NOWY, ORYGINALNY -

 


BioAMP
Zawiera aminowkas cystyny, składniki odżywcze i lecznicze. Pomaga zapewniać włosom gęsty wygląd poprzez zwiększenie objętości każdego włosa i zmniejszenie utraty włosów dzięki ich wzmocnieniu przed uszkodzeniami i łamliwością.

 

Transacti ve Delivery System
Zawiera witaminy, antyutleniacze, substancje roślinne i składniki myjące. Pomaga usuwać sebum i pozostałości preparatów do stylizacji blokujące ujściamieszków włosowych, pozostawiając uczucie czystości i odświeżenia.

 

Glyco-Shield
Zawiera ekstrakt z białej herbaty, substancje utrzymujące nawilżenie, olejek z mięty pieprzowej oraz ochronne składniki odżywcze, które tworzą technologię dual shield. Zapewnia ochronę i równowagę nawilżenia włosom poddawanym zabiegom chemicznym oraz pozostawia na skórze głowy uczucie odmłodzenia i odświeżenia.

 

szampon oczyszczający 1000ml

 

nadający objętość szampon oczyszczający, pomaga usunąć z włosów i skóry głowy sebum, kwasy tłuszczowe i pozostałości produktów do stylizacji zatykające ujścia mieszków włosowych, oczyszcza i sprawia, że włosy stają się mocniejsze i wyglądają na gęstsze

 

ZASTOSOWANIE: nałóż na mokre włosy,delikatnie wmasuj w skórę głowy i włosy, spieniaj przez 1 minutę a następnie obficie spłucz, produkt przeznaczony do codziennego użytku

 

na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT