Drukuj

BARBIERI KREM NATURALNIE MATUJĄCY NATURAL MATT CREAM 100ML

81,90 zł
ilość

 

 

BARBIERI

 

ITALIANI

 

NATURAL MATT CREAM
KREM NATURALNIE MATUJĄCY

 

- PRODUKT FABRYCZNIE NOWY -

 

Włoskie produkty Barbieri rodzą się z bezpośredniego doświadczenia i pasji do pracy ich twórcy. Od początku swojej działalności fryzjerskiej odczuwał on potrzebę korzystania z zabiegów, które dawały mu satysfakcjonujące wyniki; dzięki zaangażowaniu zespołu specjalistów z branży kosmetycznej opracowano produkty o bardzo specyficznych cechach.


W rzeczywistości włoskie produkty Barbieri zostały zaprojektowane jeden po drugim, tak aby zaspokoić wymagania stawiane barberom przez rzesze klientów. Doskonałe wyniki, jakie uzyskano doprowadziły do stworzenia formatu, z którego każdy klient może korzystać codziennie nawet w domu.


Tak narodziła się idea Barbieri Italiani: od powagi prawdziwego fryzjera i jego pasji do starożytnego rzemiosła.


Jest to gama produktów wykorzystujących naturalne składniki aktywne o skonsolidowanej skuteczności, które są w stanie dać profesjonalne wyniki każdemu dżentelmenowi, który naprawdę chce zadbać o swoją brodę.


Dziś każdy może w końcu uzyskać zabieg, który sprytnie łączy ciepło „warsztatu” z doświadczeniem prawdziwego rzemieślnika-fryzjera oraz wysoką jakością narzędzi pracy.

 

Krem naturalnie matujący 100ml

 

Nasz „Naturalny krem matujący” zapewnia wszystkim rodzajom włosów chwyt bez połysku, który pozostaje przez cały dzień. Pozwala łatwo kształtować i czesać włosy, nadając im specjalny matowy efekt. Idealny jako wosk do wąsów. Opracowany przez Barbieri Italiani.

 

Zapach:
lekko pudrowy

 

Kluczowe sk ładniki:
pszczeli, olej rycynowy, wosk roślinny

 

ZASTOSOWANIE: Nałóż niewielką ilość produktu na suche włosy. Osusz delikatnie ręcznikiem lub suszarką do włosów, aby uzyskać mocniejsze trzymanie i bardziej nieprzezroczysty efekt. Kształtuj za pomocą mokrego grzebienia lub mokrych rąk.

 

na życzenie faktura VAT