Drukuj

TANGLE TEEZER SZCZOTKA DO STYLIZACJI OKRĄGŁA LARGE

56,90 zł
ilość

 

TANGLE TEEZER

 

BLOW-STYLING

ROUND TOOL

SZCZOTKA LARGE SIZE

 

- PRODUKT FABRYCZNIE NOWY -

 

szczotka do stylizacji włosów

 

Narzędzia do szybkiego suszenia i modelowania włosów

 

BLOW-STYLING ROUND TOOL

Pozwala uzyskać włosy naturalnie sprężyste, wygładzone i błyszczące.

Innowacyjne zęby zagarniają włosy od nasady, aby je wspaniale unieść.

Szczotka dostępna jest w dwóch rozmiarach: duży rozmiar przeznaczony jest do włosów średniej długości lub długich, a rozmiar mały do włosów krótkich lub średnich, jak również dla męskiej klienteli.

 

MODELOWANIE
Po rozczesaniu, kolejny etap naszej procedury do uzyskania fantastycznych włosów to suszenie i modelowanie. Nasze niezwykłe narzędzia do modelowania chwytają włosy mokre i suche, pozwalając uzyskać efekt naturalnie gładkiej lub bujnej fryzury. Przełomowa technologia w tych narzędziach pomaga szybko i delikatnie suszyć i modelować włosy, bez pociągania, szarpania czy wyrywania.

 

ODROBINA NAUKI
Kiedy włosy są mokre, tymczasowo zmienia się ich kształt. Na przykład suszenie i modelowanie może spowodować, że włosy proste staną się kręcone, a włosy kręcone będą proste. Jak to się dzieje? Otóż dzięki wiązaniom wodorowym we włosach. Wiązania wodorowe i dwusiarczkowe łączą w trzonie włosa struktury białka. Kiedy włosy są mokre, cząsteczki wody wnikają między białka i osłabią wiązania wodorowe. Gdy wiązania wodorowe są słabe, można je na pewien czas zresetować pod wpływem ciepła, na przykład przez suszenie. Włosy zachowają nadany im kształt do chwili, gdy zostaną ponownie zmoczone i zostanie przywrócona ich pierwotna struktura. Wiązania dwusiarczkowe są nieco inne. Utrzymują włosy w ich pierwotnym kształcie, co oznacza, że można je zmienić tylko za pomocą trwalej ondulacji lub zabiegu prostowania.

 

JAK DZIAŁAJĄ INNOWACYJNE ZĘBY

 

POJEDYNCZY ZĄB
Zaokrąglone końcówki niezawodnie i precyzyjnie zagarniają włosy od nasady. Pozwala to lepiej wygładzić linię włosów, fale i niesfornie wywijające się końce.

 

ZĘBY UŁOŻONE NA ZAKŁADKĘ
Zęby w kształcie buteleczek są ułożone w taki sposób, że zachodzą na siebie, co sprawia, że wyciągają z powierzchni włosów wodę. Pozwala to szybciej suszyć włosy, gdy przesuwają się między zębami szczotki.

 

WIDOK Z GÓRY
Zamocowane zęby bazowe nie naprężają włosów nadmiernie, co oznacza, że przesuwają się między nimi bez naciągania, szarpania czy rozciągania, co jest przyjemniejsze dla włosów i zapobiega ich przerzedzaniu się.

 

na życzenie faktura VAT